28 sierpnia 2016 Udostępnij

Hurom HT – nowoczesny styl który zachwyci każdego.

Wyciskarka do soków Hurom HT pozwala zachować zdrowie, ale także cieszy wzrok swoim designerskim wyglądem i nieprzeciętną linią kształtów. Dzięki wprowadzeniu nowego stylu mamy więcej miejsca na składniki oraz zapewnia szybszą pracę. Producent zadbał także o wnętrze wyciskarki, gdzie umieścił zdobycze najnowszej technologii.

Zacznijmy od silnika który przeszedł sporo zmian.

W wyciskarce wbudowano silnik bezszczotkowy, indukcyjny, którego prędkość obrotów wynosi 43 na minutę. Jest bardzo cichy, podczas pracy nie zbudzi nawet śpiącego dziecka. To w obecnej chwili najwyższa klas technologiczna jaką spotkamy w wyciskarkach, co zapewnia uzyskanie najlepszej jakości soku. Dzięki wprowadzonym udogodnieniom i technologii, wyciskarka Hurom HT przygotowuje zdrowy, pyszny sok, w którym znajdziemy maksymalną ilość składników odżywczych. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Obok silnika, drugim elementem tworzącym serce wyciskarki jest wałek do wyciskania.

W tej wyciskarce mamy solidny, wykonany z ultemu wałek ślimakowy, który potrafi wycisnąć nawet najtwardsze owoce i warzywa. Oprócz tego umożliwia wyciskanie soku z nasion, traw, skórek owoców, co z pewnością podnosi wartość odżywczą soku. Dla osób przywiązujących wagę do ochrony środowiska, istotną informacją będzie to, że wyciskarka jest bardzo energooszczędna, podczas pracy zużywa tylko 150 W.

Kolejnym mocnym atutem wyciskarki jest misa o pojemności 500 ml, gdzie możemy dowolnie mieszać soki z rożnych owoców i warzyw. Dzięki tak dużej pojemności możemy przygotować naraz kilka porcji soku i przechować je w lodówce. Producent pomyślał także o wprowadzeniu korka – niekapka, który łatwo się myje, ściąga i nie przepuści nawet kropli soku na straty. Sita jakie są do dyspozycji użytkownika, są zbudowane ze stali nierdzewnej oraz ultemu, który jest całkowicie neutralny dla naszego zdrowia.

W zestawie mamy dwa rodzaje sit, w zależności od tego jaki sok chcemy uzyskać wybieramy odpowiednią wielkość oczek – sok klarowny, o gładkiej konsystencji wymaga sita o małych otworkach, natomiast przy dużych otrzymamy gesty sok, gdzie będzie więcej miąższu. Ważnym elementem jest także manetka do regulacji pulpy.

Rozwiązanie jakie użyto w Hurom HT daje maksymalną wydajność wyciskania soku przy zachowaniu jego jakości.

Weronika

Redakcja tsuru.pl