5 listopada 2016 Udostępnij

Nowość na rynku: Hurom Alpha

Hurom

Wiodąca koreańska marka wyciskarek do soku, Hurom, swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim nieprzerwanemu pasmu innowacji. Jest to pionier większości najbardziej zaawansowanych rozwiązań, jakie są wykorzystywane we współczesnych wyciskarkach i sam fakt popularności tego rodzaju urządzeń to w dużej mierze właśnie zasługa firmy Hurom. Z każdą kolejną generacją wyciskarek uzyskujemy sok o coraz lepszych właściwościach, urządzenia są bardziej trwałe i niezawodne, a ich obsługa staje się łatwiejsza. Zapewnić mogą wszystkich o tym stali klienci firmy, nieraz wierni jej od kilku dekad. Na rynek za niedługo będzie wchodził nowy model wyciskarki, który będzie kolejnym krokiem naprzód dla marki Hurom.

Hurom Alpha

Pojawienie się już w czwartym kwartale tego roku nowej wyciskarki rynek przyjął ze zdziwieniem. Cały czas bowiem dominuje poprzedni produkt firmy, wyciskarka HW Pro, której odbiór był szalenie wręcz entuzjastyczny. Trudno jest sobie wyobrazić, że nowe urządzenie będzie jeszcze lepsze, ale marce Hurom można wierzyć, kiedy zapowiada wiele usprawnień. W tym momencie trwają oczywiście spekulacje. Odnoszą się one głównie do nazwy wyciskarki. Ta jest już oficjalna i brzmi „Alpha”.

Można kojarzyć Jana różne sposoby i najczęściej słyszymy, że będzie to produkt z najwyższej półki, który będzie rywalizował z wyciskarkami profesjonalnymi. Pojawia się też interpretacja mówiąca o upowszechnieniu się wyciskarek, sprzętu przecież jeszcze nie uniwersalnego w naszych domach.

Soki uzdrawiające

Wyciskarka do soków

Wiemy na pewno, że HW Pro jest bazą, na której nadbudowywana jest nowa funkcjonalność i liczne ulepszenia. Oficjele marki Hurom ujawnili na razie, że będzie to urządzenie posiadające przezroczystą tubę wsadową, której podstawowym zadaniem będzie lepiej wyglądać, ale doceniać ją będziemy głównie za ułatwienie umieszczania w wyciskarce surowca. Ma się obyć bez jego upychania. Poszerzyć ma się też zakres możliwości wyciskarki. Dostaniemy do niej nowe akcesoria, chociaż na razie nie wiadomo, co to dokładnie będzie.

Warto jest też zwrócić uwagę na odnowiony design. HW Pro uchodziła za model raczej klasyczny, jeśli chodzi o wygląd i Alpha pewnie też na tym polu nie będzie wielką rewolucją. Tym niemniej, niezawodność i trwałość wyciskarek Hurom zawsze była wymieniana jednym tchem z pochwałami dla ich estetyki.

Weronika

Redakcja tsuru.pl